פסטיבל מוסררה מיקס הוא אירוע בינלאומי רב-תחומי, המתקיים בשכונת התפר מוסררה בירושלים זו השנה ה-19 ביוזמתו ובהפקתו של מוסררה – בית הספר לאמנות  וחברה ע"ש נגר. הפסטיבל יתקיים השנה בימים של 28-30 במאי 2019 ברחבי שכונת מוסררה ירושלים. 

הפסטיבל יארח השנה 2 אמניות מפולין : איזבלה חמצ'יק וקרולינה קובוק

IZABELA CHAMCZYK: (http://izabelachamczyk.com/en/ )  KROLINA KUBUK: ( http://cargocollective.com/karolinakubik/Karolina-Kubik-Bio

הפסטיבל משמש מוקד להתרחשויות אמנותיות וחברתיות, המגלמות את ההוויה התרבותית והפוליטית של ירושלים בפרט, ושל ישראל בכלל, תוך כדי התכתבות עם רעיון מרכזי אחד. נושא הפסטיבל ה-19 הוא "דיספלייסמנט – תהליך מתמיד של כיסוי וגילוי". הפסטיבל משמש ביטוי לתפישה של בית הספר, המאמינה בתפקיד המשמעותי של תהליך יצירה המפנה מבט אל החברה ואל הזהויות המרכיבות אותה ובכוח שיש לפסטיבל כחלק מהתהליך החינוכי של הסטודנטים הלומדים בבית הספר. בית הספר לאמנות  וחברה ע"ש נגר מזמין את הקהל הרחב להשתתף באירועים המתקיימים במהלך ימי הפסטיבל, לחוות את השכונה, לשוטט בין סמטאותיה, להתארח בחצרות הפנימיות של בתיה, לפגוש את תושביה וליהנות ממיטב היצירה הרב-תחומית הנוצרת עכשיו בישראל ובעולם.

כניסה חופשית למופעים ולתערוכות

בית הספר לאמנות מוסררה ע"ש נגר

רחוב הע"ח 9, ירושלים 91323, טלפון: 02-6286519, פקס: 02-6264479 ,מייל: natalyal@musrara.co.il

פרטים נוספים באתר הפסטיבל