הדי.ג'יי. הפולני Bartosz Kruczyński הידוע כ – Pejzaż (פייסאז') יהיה אחד מעשרת המוסיקאים האירופאים שישתתפו באירוע ElectroVision שיהיה חלק מאירועי אירוויזיון 2019 בת"א. 

האירוע יתקיים ב-15 במאי בשעה 17:00 ב -"יורו ויליג'" שייבנה בגן צ'ארלס קלור בדרום ת"א לצד חוף הים ויימשך עד חצות. 

היורו ויליג' יהיה קומפלקס ענק בו יתקיימו מופעי אמנות מוסיקה, לצד דוכני מזון וברים. האירוע שיחל בשעה 17:00 אחה"צ יימשך עד חצות ויכלול מוסיקה אלטרנטיבית שתנוגן על שתי במות בידי 10 אמנים אירופאים משלל ארצות – צ'כיה, ליטואניה, הולנד, אוסטריה, גרמניה, רומניה, קפריסין, צרפת, פינלנד ופולין. בשיתוף האיחוד האירופי.

פייסאז׳ הוא הפרויקט החדש של הדיג׳יי-מפיק אלקטרוני ברטוש קרוזינסקי, הידוע גם בכינויו הנוסף Earth Trax. אלבום הבכורה שלו יצא בשנה שעברה דרך לייבל שמטרתו להפיץ מוזיקה פולנית איכותית משנות ה-70 וה-80 ברחבי העולם באמצעות הוצאת אוספים, מיקסים ואדיטים מחודשים שמתאימים את המוזיקה לקונטקסט עכשווי. כך נוצר הקשר בין מוזיקת וינטג׳ פולנית וסאונדים מודרניים של האוס, בלרי, דאונטמפו ואמביינט.

המוזיקה של פייסאז׳ היא מסע מהנה דרך צ׳יל של שנות התשעים, סאמפלים מאובקים, עיבודים אנלוגים אורגניים ויצירות קלילות, שמתכתב עם יצירות נשכחות ונדירות מפולין. התוצאה היא כיפית, קלילה ונעימה, פסקול אידיאלי לשקיעה מול חופי תל אביב-יפו.

 

דוגמה לביצועים של האמן :

https://facebook.com/pejzazmuzyka/

https://soundcloud.com/pejzaz

פרטים נוספים יעודכנו כאן בהמשך